زمینه استفاده حداکثری از محصولات دانش بنیان فراهم شود

کد خبر : 2462 پنج شنبه 13 مرداد 1401 - 11:40:51

استاندار فارس گفت: شیراز به عنوان قطب الکترونیک کشور باید در تولید تجهیزات پزشکی سهم بیشتری ایفا کند و زمینه حضور و بازدید مدیران صنایع بزرگ کشور از پردیس دانش بنیان فارس برای استفاده حداکثری محصولات شرکت‌ها و انعقاد تفاهم نامه فراهم شود.

به گزارش سینا پرس فارس، دکتر محمد هادی ایمانیه طی بازدید از پردیس شرکت های دانش بنیان با حضور برخی مسئولان، با پیشنهاد اینکه کنسرسیوم صنایع الکترونیک در استان راه‌اندازی شود، گفت: با ورود فعالین این حوزه در این کنسرسیوم، گام‌های مهمی در راستای ارتقا جایگاه استان در بخش الکترونیک برداشته می‌شود.

نماینده عالی دولت در فارس، در این بازدید تاکید کرد: زمان بندی مشخص برای تکمیل و تامین اعتبار ساختمان‌های پردیس دانش بنیان  تدوین شود.

ایمانیه در ادامه بازدید بر لزوم تشکیل سه دفتر بازاریابی، جذب و راهنمایی متقاضیان جدید تشکیل دانش بنیان و دفتر باز آموزی و ارتقا تکنولوژی تاکید کرد و گفت:  برای ارتقای تکنولوژی‌های قدیمی باید باز آموزی و ارتقا در دستور کار قرار گیرد.همچنین مقرر شد میز خدمت جمع بندی مشکلات  ۴۰۴ شرکت دانش بنیان با حضور مدیران دستگاه‌های  مرتبط برگزار شود.

او عنوان کرد: شیراز به عنوان قطب الکترونیک کشور باید در  تولید تجهیزات پزشکی سهم بیشتری ایفا کند و زمینه حضور و بازدید مدیران صنایع بزرگ کشور از پردیس دانش بنیان فارس برای استفاده حداکثری محصولات شرکت‌ها و انعقاد تفاهم نامه فراهم شود.

وی با پیشنهاد اینکه کنسرسیوم صنایع الکترونیک در استان راه‌اندازی شود، خاطرنشان کرد: تمام فعالین این حوزه وارد این کنسرسیوم شوند تا گام‌های مهمی در راستای ارتقا جایگاه فارس و جنوب کشور در بخش الکترونیک برداشته شود.

استاندار فارس افزایش ریه‌های تنفسی غرب شیراز  را لازم و ضروری دانست و بیان کرپ: استفاده از پساب پردیس برای گسترش فضای سبز در منطقه شمال غرب شیراز اقدامی ارزشمند است.

گزارش: محمدرضا قشقایی زاده

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]