آغاز هفته خبرنگار با گلباران قبور شهدای خبرنگار توسط خبرنگاران شیرازی

کد خبر : 2437 دوشنبه 10 مرداد 1401 - 09:45:44

همزمان با آغاز هفته خبرنگار، اصحاب رسانه شیراز با حضور در گلزار شهدای این کلانشهر، به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای خبرنگار ادای احترام و این مکان را گلباران کردند.

به گزارش سینا پرس فارس،  صبح روز دوشنبه ۱۰ مردادماه جانشین فرمانده سپاه فجر فارس در امور اقشار ضمن همراهی با خبرنگاران در برنامه گلباران قبور شهدا و پاسداشت ایام خبرنگار گفت: رسالت خبرنگار یک رسالت خطیر و عظیم است.

 امیر جاهدی با اشاره به اینکه اگر نقش پیام آور دشت کربلا را از این عرصه حذف کنیم شاید اثر و نامی از قیام عاشورا نمی‌ماند، گفت: امروز اگر رسالت عظیمی که به دوش همه خبرنگاران به ویژه خبرنگاران متعهد را نتوانیم انجام دهیم در جنگ ابر رسانه‌ها که بنگاه های خبرپراکنی بزرگی در اختیار دارند، نقش ما گم خواهد شد.

جاهدی خاطرنشان کرد: به همت متعالی خبرنگاران متعهد، حقیقت در عالم گم نشده و نور و حقیقت آن رسالتی بود که حضرت سیدالشهدا (ع) انجام داد و امروز هم در حال پراکنده شدن است و دل مشتاقان دنیا به سمت این نور هدایت می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه فجر فارس در امور اقشار ابراز امیدواری کرد که این مسیر با تاسی از شهدای خبرنگار به قوت ادامه یابد.

جاهدی با بیان اینکه امید است بتوانیم رسالت دینی و انقلابی خود را به خوبی انجام دهیم، مجددا ابراز امیدواری کرد بتوانیم پرچمی که شهدا بر افراشته‌اند را برافراشته نگهداریم.

هادی رضایی، مسئول بسیج رسانه فارس نیز در حاشیه این مراسم گفت: امروز در کنار قبور شهدا جمع شده‌ایم تا عهد و پیمان دوباره‌ای با آرمان‌های اسلام و انقلاب و شهدا ببندیم.

رضایی گفت: هفته خبرنگار را با حضور در کنار قبور شهدای خبرنگار آغاز می‌کنیم، چرا که روح بلند این شهدا در کنار مجاهدان و مردم ایران بوده و هست.

به گزارش سینا فارس، برنامه‌های هفته خبرنگار با گلباران قبور شهدای خبرنگار فارس، آغاز شد.

در این مراسم مدیران مسئول، دبیران، خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های جمعی فارس با شهداء تجدید عهد و میثاق کردند.

گزارش: محمدرضا قشقایی زاده

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]