آغاز ثبت نام طرح شهید وزوایی بنیاد ملی نخبگان

کد خبر : 2158 چهارشنبه 01 تیر 1401 - 11:33:42

رئیس بنیاد نخبگان استان فارس از شروع ثبت نام پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 1401-1402 خبر داد.

به گزارش سینا پرس فارس، به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان فارس، دکتر شریف در این زمینه اظهار داشت که دانشجویان شاغل به تحصیل در هر یک از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور و یا دانش آموختگان دانشگاه ها که در مهرماه سال جاری در دوره های تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری تخصصی در یکی از دانشگاه های کشور به عنوان دانشجوی نوورود مشغول به تحصیل خواهند شد و واجد شرایط شیوه نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد کشور اعلام شده در سایت bmn.ir هستند، می توانند درخواست خود را از طریق سامانه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان، به نشانی  sina.bmn.ir ارائه کنند. 
شریف افزود: فرآیند ثبت نام متقاضیان استفاده از این طرح از تاریخ 17/03/1401 شروع شده و لازم است این افراد اطلاعات و مستندات خود را به همراه تصاویر مربوط، تا تاریخ 15 تیرماه 1401 در سامانه سینا بارگزاری نمایند، تا در صورت برگزیدگی، از پشتیبانی های بنیاد ملی نخبگان بهره مند شوند.
وی افزود برگزیدگان این طرح در بنیاد ملی نخبگان از تسهیلات متنوعی از جمله «کمک هزینه ارتباطات و امکانات علمی»، «اعطای کمک هزینه اجرای پایان نامه»، «اعتبار دستیاری آموزش و پژوهشی»، «کمک هزینه شرکت در مجمامع علمی داخلی و خارجی»، «کمک هزینه اعزام به فرصت مطالعاتی داخلی و خارجی»، «بیمه تکمیلی» و ... در مدت یک سال تحصیلی بهره مند خواهند شد.
در پایان نیز ایشان اضافه کرد که خوشبختانه امسال ظرفیت پذیرش این طرح نسبت به سال های گذشته افزایش چشم گیری خواهد داشت.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]