دستیابی شیراز به مرجعیت علمی، با حضور اساتید برجسته

کد خبر : 2156 چهارشنبه 01 تیر 1401 - 08:30:15

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در نشست هم اندیشی با اعضای گروه آموزشی جراحی دانشگاه، با اشاره به حضور اساتید بنام و برجسته دانشگاه، این توانمندی را موجب مرجعیت شیراز در این حوزه دانست.

به گزارش سینا پرس فارس، دکتر سید وحید حسینی در این نشست با بیان اینکه هشت رشته فوق تخصصی و فلوشیپ جراحی، هشت مرکز تحقیقاتی و چهار مجله گروه جراحی در دانشگاه وجود دارد؛ حضور اساتید بنام و مطرح ملی و بین المللی در رشته های سرطان، پیوند، قلب، اطفال و کولورکتال در مجموعه دانشگاه را موجب مرجعیت در سطوح علمی عنوان کرد.

 حسینی با تاکید بر حمایت ویژه مجموعه دانشگاه از گروه های مختلف آموزشی، تقویت سیستم تمام وقتی اساتید را یکی از محورهای اصلی دانشگاه در پیشبرد اهداف آموزشی عنوان کرد.

او با دعوت از اساتید این رشته به تقویت عرصه های آموزشی و رفع آسیب های وارد شده به سیستم آموزشی در دوران کرونا، نقش آموزش را در ترسیم سیمای سلامت آینده کشور، تاثیرگذار خواند.

مسوول ارشد حوزه سلامت فارس با بیان اینکه در حال حاضر شیراز نیاز به دو هزار و پانصد تخت بیمارستانی دیگر برای ارایه خدمات با کیفیت دارد، از اجرایی شدن عملیات ساخت بیمارستان حضرت صدیقه طاهره(س) خبر داد و افزود: با پیگیری های انجام شده از ماه های آینده ساخت بیمارستان نمازی دو نیز آغاز می شود.

 گزارش: محمدرضا قشقایی زاده

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]